Biz kimiz..

Biz, evinde veya iş yerinde tadilat yapmak isteyen ancak tek tek tamiratçılar ile uğraşmak istemeyen sizlerin; güvenilir, deneyimli, kaliteye ve zamana önem veren çözüm ortağınız olmayı hedefleyen Tasarım-Tadilat firmasıyız.

Konusunda uzman ustalar bulmak, ustalarla tek tek uğraşmak, tadilat için kaliteli ve uygun malzeme bulmak, yapılacak işlerin sırasını ayarlamak ve zamanında bitmesini sağlamak gibi çok zor bir o kadar da zaman gerektiren ve can sıkıcı işlerden sizi kurtarmak için telefonun öbür ucundayız.

Kalite, estetik ve sağlamlıktan ödün vermeyen ekibimiz ile yaşam alanlarınızı sizleri yormadan yenilemek için emrinizdeyiz.

Firmamızın en temel değerlerinden olan müşteri memnuniyetini her daim üst seviyede tutabilmek adına her koşulda dürüstlüğü esas alan iş ahlâkıyla hareket etmekte, değerli müşterilerinin her zaman güvenle ve huzurla yaşayacağı mekanlar hazırlamaktayız.

Tasarım-Tadilat Firması olarak sizlere kaliteli, sorunsuz ve hızlı hizmet sunmak için çıktığımız bu yolda her geçen gün yeni dostlar edinmekte, yeni başlangıçlara merhaba demekteyiz.

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini dikkate alarak müşterilerimize en sağlam en kaliteli en iyi seçenekleri ve çözümleri sunarak projelerini tamamlamaktır.

Misyonumuz;

Yaptığımız iş ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, teknolojik ve mimari gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli geliştirmek ve müşterilerimize farklı seçenekler ile yenilikler sunmak.
CV nizi gönderin

Partnerlerimiz

AGT Parke
Alarko
Arçelik
Artema
Baymak
Bosch
Buderus
Çamsan Parkelam
Çanakkale Seramik
DemirDöküm
Duravit
Dyo
E.C.A
Europen
Ege Seramik
Ferroli
Fıratpen
Geberit
Kütahya Seramik
Marshall
Pimapen
Grohe
Winsa
Vitra
Filli Boya
Kale
Toprak
Vaillant
Polisan